O nás / Úvodní slovoVážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi přivítat Vás na webových stránkách firmy Strojírna Soběslav. Jsem opravdu rád, že se zajímáte o naši společnost. Věřím, že na našich stránkách naleznete ty správné informace, které právě hledáte.
Strojírna Soběslav působí na strojírenském trhu již od roku 1994, kdy byla naše společnost založena. Náš původní cíl, být vyhledávaným dodavatelem strojů a strojních dílů v rámci zakázkové výroby zůstal i dnes nezměněn a my věříme, že se nám ho daří s úspěchem plnit. I nadále chceme nabízet ucelená kvalitní řešení odpovídající potřebám konkrétních zákazníků. Nedílnou součástí je budování vhodných kooperací a partnerství, což je dobrým základem pro úspěch v dnešním rychle se rozvíjejícím světě.
Náš tým nyní tvoří přes 50 vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni zajišťovat realizaci zakázek přes výrobu a dodání, až po rozsáhlý záruční i pozáruční servis.
Děkujeme Vám za Váš zájem o naši společnost a za spolupráci, pokud již patříte mezi naše partnery. A pokud tomu tak ještě není, budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.

František Karlíček
jednatel společnosti


Název společnosti:  

Strojírna Soběslav s.r.o.

Adresa:   Zátkova 496
CZ - 392 01 Soběslav II
IČ:   608 508 41
 DIČ: CZ 608 508 41
 
Zápis do OR:   Krajský soud České Budějovice,
odd. C vlož. 3951
 
Telefon, fax:   + 420 381 522 011
E-mail:   info@strojirnasobeslav.cz
 
Internet:   www.strojirnasobeslav.cz
 
Bankovní spojení:   KB a.s. České Budějovice
51-9108220217 / 0100